Jautājumi-atbildes


  Kas ir sāls istaba? Kam tā ir piemērota?

  Sāls istaba ir dziedināšana ar sāls mikroklimatu, neizmantojot medikamentus. Tā ir efektīva, pilnīgi dabīga metode, kas piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem. Sāls istaba ieteicama astmas profilaksei, kā arī cilvēkiem, kuriem ir biežas elpceļu saslimšanas – iesnas, klepus, mandeļu iekaisumi, ausu iekaisumi. Seansa klimats labi iedarbojas uz nervu sistēmu – samazina stresu, uzlabot miegu, kā arī palīdz ādas slimību ārstēšanā.

  Kādi ir galvenie dziedinošie faktori?

  Sāls istabā ir trīs galvenie faktori - aerodispersa vide, piesātināta ar sausu, augstas dispersijas, jonizētu sāls aerosolu, nemainīgu, zemu mitruma % un gaisa temperatūru. Radītie apstākļi ir maksimāli pietuvināti tam, kādi sastopami dabā.

  Cik bieži iesaka apmeklēt sāls istabu?

  Sāls istabu iesaka amepklēt no 10-20 reizēm viena kursa laikā.

  Vai sāls istabā ir higiēniski droši?

  Daudzkārtains akmens sāls pārklājums sienām un grīdai rada antibakteriālu un antialerģisku vidi. Klimanta maiņa un kontrole tiek nodrošināta katra seansa laikā.

  Kāds apģērbs jāvelk apmeklējot seansu?

  Sāls istabu var apmeklēt jebkurās sev ērtās drēbēs. Pirms sāls istabas apmeklējuma jums būs jāuzvelk bahilas un higiēniska cepureīte (to visu jums izsniegs pirms sāls seansa).

  Kā ieteicams elpot seansa laikā?

  Seansa laikā ieteicams mierīgi ieelpo caur nāsīm, un izelpo caur muti.

  Kad nav ieteicama sāls istaba?

  Sāls istaba nav ieteicama, ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, drudzis, vīrusa infekcijas paasinājuma periodā, onkoloģiskas un nieru slimības, hipertonijas smagās formas gadījumos.

Sāls ala © 2020